Serce 0 Ulubione

Domy Grodków Osiedle Półwiosek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

499 000 zł135,50 m² 3 682,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

Obniżka ceny tylko do 30 kwietnia. Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   km do autostrady A4. Do sprzedaży nowy dom wolno stojący o pow. 135,5mkw, indywidualny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł203 m² 7 384,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 480 000 m²

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   . 1000m do obwodnicy Grodkowa. 11km do autostrady A4.25km do Nysy. 40 km do Opola. 40min. do granic Wrocławia. Luksusowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

370 000 zł118 m² 3 135,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym 118 m , działka 5 arów ul. Tadeusza Zawadzkiego Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni 118 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł249,39 m² 3 849,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż komfortowy, solidnie wykonany dom jednorodzinny położony w cichej, zielonej części Tarnowa Grodkowskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, przestrzeń i jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł118,40 m² 5 827,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Najważniejsze informacje: bez prowizji! stan deweloperski Na sprzedaż nowa inwestycja! 3-kondygnacyjny budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Powierzchnia całkowita: 118,40 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Bytom

Górniki,Bytom(Gródków + 14 km)

910 000 zł124 m² 7 338,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Kupujący nie płaci 2 % podatku pcc oraz prowizji dla biura. Pozostała 5 domów! Cena obejmuje stan deweloperski domu parterowego z garażem, położonego na działce 533 m2 wraz z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:145 m²

Okazja! Polecamy do sprzedaży jednopiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 90 m2, podpiwniczony, z nieużytkowym poddaszem, położony w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł3 600 m² 128,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Sprzedam dom wolnostojący Stara Huta gmina Koziegłowy Oferujemy Państwu dom jednorodzinny w stanie deweloperskim zamkniętym na parterze projektowane są dwie sypialnie, łazienka, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł374 m² 6 417,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 303 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! Przestronny dom w Nowym Chechle - komfort, zieleń i bliskość zalewu Nakło-Chechło Na sprzedaż wyjątkowa, wolnostojąca nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł170 m² 4 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:787 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania dom jednorodzinny z wyposażeniem. Na działce znajduje się ładny ogród i zaprojektowany na elewacji zewnętrznej kominek grillowy.