Mieszkanie, Rynek
Rynek, Grodków, opolskie
- 583 000 zł
- 58,30 m²
- 10 000 zł/m²
Przemysław Gniew...
Skontaktuj się
Mieszkanie, Rynek
Rynek, Grodków, opolskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, Rynek
Zaktualizowane: 12 maja 2026
583 000 zł 58,30 m² 10 000 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/3
3
2025
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 583 000 zł (10 000 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 58,30 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
- Budynek: kamienica; rok budowy: 2025
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Gniewczyński Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 260/14789/OMS
Lokalizacja
- Adres: Rynek, Grodków, brzeski, opolskie
Opis nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w inwestycji Piast realizowanej na Grodkowskim Rynku. To niepowtarzalna okazja, by zamieszkać w odrestaurowanej i przebudowanej kamienicy, która niegdyś mieściła gospodę Pod Trzema Koronami .
Dziś budynek zyskuje nowe życie, łącząc historyczny charakter z nowoczesnym standardem wykończenia. (...)