Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Grodków

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

2 400 zł69 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny 3-pokojowy apartament na wynajem w centrum Grodkowa przy ul. Moniuszki, w woj. Opolskim. Lokal o powierzchni 69 m2, świeżo wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł124,40 m² 3 770,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Grodkowie przy ulicy Powstańców Śląskich. Dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy posiada 124,4 m2 powierzchni użytkowej. Na II piętrze znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 192 m² 155,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 11,92 ar, położoną w Grodkowie przy ul. Wiejskiej. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł108,70 m² 2 943,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 108,7 m2 znajdujący się przy ulicy Kościuszki w Grodkowie woj. opolskie. Nieruchomość położona jest na działce 5,17 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł135,50 m² 3 682,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

Obniżka ceny tylko do 30 kwietnia. Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   km do autostrady A4. Do sprzedaży nowy dom wolno stojący o pow. 135,5mkw, indywidualny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł203 m² 7 384,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 480 000 m²

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   . 1000m do obwodnicy Grodkowa. 11km do autostrady A4.25km do Nysy. 40 km do Opola. 40min. do granic Wrocławia. Luksusowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w powiecie będzińskim w Gródkowie. Działka o powierzchni 1000 m2, niezabudowana, częściowo ogrodzona, pusta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł539,10 m² 2 689,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Na sprzedaż zespół budynków o funkcji magazynowej, biurowo - socjalnej oraz mieszkaniowej znajdujących się na działce o powierzchni 0,3080ha oznaczonej jako mu1 - mieszkaniowo usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Grodków,opolskie

583 000 zł58,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w inwestycji Piast realizowanej na Grodkowskim Rynku. To niepowtarzalna okazja, by zamieszkać w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Grodków,opolskie

960 000 zł249,39 m² 3 849,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż komfortowy, solidnie wykonany dom jednorodzinny położony w cichej, zielonej części Tarnowa Grodkowskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, przestrzeń i jakość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł59,60 m² 25,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w centrum Grodkowa. Mieszkanie o powierzchni 59,6 m2, składa się z salonu, sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł60,47 m² 4 961,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na osiedlu przy ulicy Krakowskiej w Grodkowie, woj. opolskie. Mieszkanie położone jest na parterze w bloku. Lokal ma 60,47 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 820 100 zł38 201 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o charakterze usługowo-przemysłowym, zlokalizowana w Grodkowie przy ul. Wrocławskiej. Możliwość Z korzystania ulgi podatkowej nawet do.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł8 646 m² 179,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę! Gródków gmina Psary, ul. Zwycięstwa. Okazja dla Dewelopera! Gotowy projekt budynków w zabudowie bliźniaczej z garażami zakłada budowę 16 domów.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 192 m² 138,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg tel.   . 7 km do autostrady A4. 33min. do Wrocławia. Do sprzedaży piękna działka o pow. 1 192zmkw, pod budownictwo jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52,73 m² 6 258,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,73m2 przy ul. Warszawskiej w Grodkowie, mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu z aneksem kuchennym - Dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł30,83 m² 5 157,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Grodkowie przy ulicy Morcinka. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej, jednokondygnacyjny, bez podpiwniczenia, położony.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł72 m² 5 069,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 72 m , położony w samym sercu Grodkowa Rynek 31, to idealna propozycja dla przedsiębiorców szukających doskonałej lokalizacji pod działalność handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł70,20 m² 10 398,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą sprzedaży mieszkania w inwestycji "piast" realizowanej na Grodkowskim Rynku. To unikalna okazja, by zamieszkać w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł60,30 m² 4 560,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,3 m2 położone na osiedlu przy ulicy Racławickiej w Grodkowie, woj. opolskie. Lokal znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kolejowa

Gródków,śląskie

160 000 zł827 m² 193,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, gródków gmina Psary, ul. Kolejowa / Zwycięstwa. Bez podatku pcc! Bez prowizji! Lokalizacja to doskonały wybór na budowę domu ze względu na: bardzo dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Gródków,śląskie

251 360 zł1 571 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Gródków gmina Psary, działka objęta miejscowym planem zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami. Powierzchnia działki 1571m2 Wymiary 16m od wjazdu na działkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł118 m² 3 135,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym 118 m , działka 5 arów ul. Tadeusza Zawadzkiego Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni 118 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł127 m² 4 330,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni od 63 do 113 m . Inwestycja powstaje na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z bramą wjazdową. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł47,83 m² 5 644,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne oraz w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,83 m , zlokalizowane w Grodkowie przy ul. Reymonta. Nieruchomość po remoncie, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Ogrodowa

Grodków,opolskie

499 000 zł135,50 m² 3 682,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Prestiżowy dom jednorodzinny | nowa inwestycja | ul. Ogrodowa, grodków 135,5 m nowoczesnej przestrzeni | działki 8,3 9,9 ara | garaż | pompa ciepła Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł125,11 m² 5 435,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, duże mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ulicy Wrocławskiej w Grodkowie, woj. opolskie. Lokal posiada 125,11 m2 powierzchni użytkowej i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

12,60 zł/m²130,95 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia budynku magazynowo - warsztatowego o powierzchni 130,95 m2 składającego się z 4 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł59,80 m² 5 501,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie położone przy ulicy Morcinka w Grodkowie, woj. opolskie. Mieszkanie posiada 59,80 m2 powierzchni użytkowej i położone jest na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gródków

Gródków,śląskie

440 000 zł1 793 m² 245,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane po podziale geodezyjnym na nowym osiedlu psary / gródków. Proponujemy działki przygotowane pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowane na nowym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł60,40 m² 4 718,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 60,4 m2 usytuowanego na III piętrze w bloku na osiedlu w Grodkowie. Nieruchomość złożona z: - salonu z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł451,30 m² 4 431,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż parterowy budynek handlowo-usługowy znajdujący się przy ulicy Sienkiewicza w Grodkowie, 12 km od autostrady A4, woj. opolskie. Obiekt położony jest przy głównej ulicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł63,12 m² 6 653,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni od 63 do 113 m . Każde mieszkanie posiada prywatny ogródek oraz miejsce postojowe. Inwestycja powstaje na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 890 zł9 999 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż działkę o pow. 1 ha położoną w Grodkowie pow. brzeski. Grunt objęty mpzp - zatwierdzony projekt budowlany i udzielone pozwolenie na budowę stacji paliw płynnych.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł56,72 m² 4 566,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,72 m2 położone przy ulicy Jagiełły w Grodkowie, woj. opolskie. Lokal znajduje się na I piętrze w kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 192 m² 141,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka to doskonała propozycja dla osób poszukujących gruntu pod budowę domu lub inwestycję. Nieruchomość o powierzchni 1192m2 położona w Grodkowie, w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60,40 m² 4 950,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się przy ulicy Głowackiego w Grodkowie, woj. opolskie. Mieszkanie położone jest na IV piętrze w bloku i posiada 60,4 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²156 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz przestronny lokal handlowo - usługowy (nr 1) położony w pawilonie handlowym w Grodkowie przy ulicy Warszawskiej o powierzchni 156 m2. Lokal posiada duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gródków

Gródków,śląskie

255 000 zł1 013 m² 251,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 1013 m położona w spokojnej okolicy miejscowości Gródków (gmina Psary) - zaledwie kilka minut od Dąbrowy Górniczej i Będzina,.

Szczegóły ogłoszenia

44,64 zł/m²403,20 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy znajdujący się przy ulicy Sienkiewicza w Grodkowie, 12 km od autostrady A4, woj. opolskie. Obiekt położony jest przy głównej ulicy miasta z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodków

Grodków,opolskie

1 400 zł48 m² 28,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na parterze w bloku w Grodkowie. Mieszkanie o powierzchni 48,41 m2,składa się z salonu z wyjściem na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij